صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82394
تاریخ انتشار:
۲۱ تیر ۹۵
چاپ
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:
اجتماعي

گيلان نو: حالا که ثابت قدم تا کنون اسنادي را براي درستي ادعاي خود در رسانه هاي مجازي منتشر نکرده است، خزر به زودي تصاويري كه حکايت از معامله ميلياردي برادر يکي از اعضاي شورا در قالب وکيل فروشنده دارد را بنا به رسالت ذاتي و مطبوعاتي خود در خروجي منتشر خواهد کرد

به گزارش گیلان نو، شهردار رشت در نشست خبری چندی پیش خود در جمع خبرنگاران حاضر در محل گفته بود که برخی اعضای شورا باج می خواهند اما من باج نمی دهم! هر چند ثابت قدم نامی از اعضای باج خواه نبرد اما در همان نشست، اعضای شورا را به دو دسته تقسیم کرد و با بیان اینکه ۹ نفر از اعضای شورای شهر دوست و هستند از کارگرنیا، نیکومنش، شوقی، حاجی پور، روزان، علوی، رسولی و شیرزاد به عنوان اعضایی نام برد که برای توسعه شهر رشت تلاش می کنند!

هر چند ثابت قدم نامی از اعضای به قول خود، باج خواه شورای شهر رشت نبرد اما نام بردن 9 عضو به عنوان اعضایی که دوست وی هستند و برای توسعه شهر کمک می کنند، ممکن است این تفکر را به ذهن خوانندگان متبادر کند که 6 عضو باقیمانده همان باج خواهانند! 

این اظهارات ثابت قدم با واکنش برخی اعضای روبرو شد و در فضای رسانه ای هم از شهردار رشت درخواست شد تا هر چه سریعتی درستی حرف خود را به اثبات برساند و از مدارکی که دال بر باج خواهی اعضای شورا است، رونمایی کند. 

هر چند کسی نمی تواند منکر این قضیه شود که در بین اعضای شورا در شهرهای مختلف کشور، همواره افرادی بوده اند که اقدام به باج خواهی از شهردار کرده اند اما ثابت قدم برای اینکه نشان دهد دلیل انتقادات از وی، ایستادگی در برابر باج خواهان بوده است، باید هر چه سریعتر اسناد باج خواهی اعضای شورا را منتشر کند وگرنه اتهام زنی بدون ارائه سند آسان بوده و به قولی حرف باد هواست!

اگر اظهارات ثابت قدم مبنی بر انتقادات به علت باج ندادن به برخی اعضای شورا، درست باشد در مقابل هم منتقدان ثابت قدم در شورا، شاید مدعی شوند که چون اعضای موافق شورا از ثابت قدم درخواست باج داشته اند و درخواستشان از سوی شهردار اجابت شده است، در زمره موافقین درآمده اند. 

در همین راستا از شهردار رشت درخواست می شود اسناد مربوط به باج خواهی هر یک از اعضای شورا را (فارغ از مرزبندی موافق و مخالف) که در اختیار دارد هر چه سریعتر در پورتال شهرداری رشت یا سایت های خبری منتشر کند تا مردم نمایندگان خود را در پارلمان محلی شورا بهتر بشناسند. تحریریه گیلان نو هم آمادگی خود را برای انتشار این اسناد اعلام می کند.

در مقابل اما سایت خزرآنلاین به زودی اسنادی را حکایت از معامله میلیاردی برادر یکی از اعضای شورا در قالب وکیل فروشنده دارد را بنا به رسالت ذاتی و مطبوعاتی خود در خروجی منتشر خواهد کرد.


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
صریح خبر
[ Photo ] اقای استاندار !! توجه شما را به صحبت های رییس جمهور جلب می نمایم! خدایا به تو پناه می‌برم از استبداد رای همچنین به تو پناه می‌برم از بستن دهان منتقدان و رقیبان. http://sarihkhabar.ir/?p=3799
سه شنبه، 22 تير 139510:19:39
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

آشناي هميشه آشنا
مگر شهرداري ويا شورا باجگيرهم دارد؟!نهههههههههه اصلا ندارد .مگه ميشه
سه شنبه، 22 تير 139520:21:11
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.