صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82880
تاریخ انتشار:
۲۱ آذر ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
ورزش
در انتقاد از نحوه تقدیر از اعجوبه گیلانی تکواندو؛

گیلان نو: خاکزاد در خصوص انگیزه خود از ثبت نام برای انتخابات هیات تکواندو گیلان اظهار داشت: شرکت کرده ام تا به مدیرکل ورزش گیلان آقای رهنما یادآور شوم که تکواندو رشته اول رزمی کشور است.

به گزارش گیلان نو، داوطلب انتخابات ریاست هیات تکواندو استان گیلان در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص وضعیت تکواندو درگیلان گفت: ورزش محبوب تکواندو، ورزش اول رزمی درایران و گیلان است که تاکنون افتخارات فراوانی را در عرصه ی المپیک برای کشور ما به ارمغان آورده است.
خاکزاد در خصوص انگیزه خود از ثبت نام برای انتخابات هیات تکواندو گیلان اظهار داشت: شرکت خواهم کرد تا به رهنما یادآور شوم که تکواندو رشته اول رزمی کشور است.
رئیس سابق هیات گلف استان گیلان با طرح این سوال که چرا نباید از مبینا نژاد کته سری، قهرمان ارزنده ی گیلانی تکواندو که بدون از دست دادن حتی یک امتیاز در چندین مسابقه  و با کسب بیش از 70 امتیاز در مسابقات جهانی توانست قهرمان جهان شود تقدیر شایسته ای گردد، افزود: ولی در مراسم استقبال از بانویی که مدال برنز در مسابقات آسیایی کاراته کسب کرده و البته شایسته قدردانی هم می باشد، مدیرکل ورزش و جوانان، فرماندار رشت و جمع دیگری از مسئولین در آن حاضر شوند!!

خاکزاد با اشاره به اینکه حتی نگاهی گذرا به تعداد اخباری که در پرتال اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان منتشر شده است حکایت از آن دارد که پس از فوتبال، تعداد اخبار مربوط به کاراته حتی از رشته هایی مانند تکواندو، والیبال، هندبال و... بیشتر است، تصریح کرد: بی شک افتخار آفرینی تکواندو کاران در مسابقات المپیک هیچگاه از اذهان مردم، ورزشکاران و ورزش دوستان پاک نخواهد شد.
وی در ادامه افزود: ورزش کاراته و ورزشکاران آن باید مورد توجه و قدردانی قرار بگیرند و هیچ کس منکر سوابق فنی ارزشمند مدیرکل ورزش گیلان در رشته کاراته نیست که البته عضویت وی در کمیته فنی فدراسیون جهانی نیز دستاوردی ارزشمند برای کاراته ایران تلقی می شود اما باید به ورزشکاران کشتی و تکواندو گیلان که بار اصلی کسب مدال را در المپیک برای میهن عزیزمان بر عهده دارند و سایر رشته های ورزشی بابت چنین رفتارهایی توضیح داده شود.


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.