صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82940
تاریخ انتشار:
۱۸ دی ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
اجتماعي

گیلان نو: کاشف اسرار-استاندار گیلان از پرداخت نشدن چندماهه ی حقوق نیروهای خدماتی شهرداری رشت به شدت انتقاد کرد.

به گزارش گیلان نو، محمدعلی نجفی در نشست شورای ورزش همگانی با اشاره به پخش گزارش گلایه های جمعی از کارکنان خدماتی شهرداری رشت به دلیل تعویق در پرداخت حقوق و مزایای آنان  در اخبار ۲۰ شبکه باران گفت: نیروهای خدماتی شهرداری نظیر پاکبانان از قشرهای ضعیف جامعه هستند و نباید حقوق و مزایای آنان با تاخیر چندماهه پرداخت شود.
وی افزود: معاون هماهنگی امور عمرانی و فرماندار رشت موظف اند پیگیری های جدی را برای پرداخت حقوق پاکبانان و نیروهای خدماتی انجام دهند و نامه تذکری در این خصوص به امضای من تهیه شود.
وی با بیان اینکه شهرداری باید در خصوص انتخاب شرکت های پیمانکاری دقت لازم را انجام دهد، گفت: چطور می شود مدیران شهرداری حقوق و پاداش خود را به موقع دریافت کنند اما حقوق و مزایای پائین  پاکبانان به تاخیر بیافتد؟

استاندار گیلان همچنین از عدم پاسخگویی شهرداری رشت به صداوسیما نیز انتقاد کرد و گفت: اگر گزارشی که از صداوسیما پخش شد صحت نداشت باید اعلام کنند اما اگر درست است باید به افکار عمومی پاسخ دهند و این بی اعتنایی درست نیست.
نجفی در بخش دیگری از سخنانش به گلایه های مردم در خصوص ترافیک سنگین در رشت و نامناسب بودن آسفالت معابر نیز اشاره کرد و گفت: در این زمینه جدیت لازم به خرج داده شود چون انتقادات مردم در خصوص ترافیک سنگین در  بسیاری از موارد صحیح است.
وی گفت: نباید به بهانه اجرای پروژه های عمران شهری خیابان ها و معابر اصلی شهر بیش تر از زمان تعیین شده مسدود باشد و مردم به زحمت بیافتند./کاشف اسرار


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.