صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
61929
تاریخ انتشار:
۹ بهمن ۹۴
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
سياست

گیلان نو: کاندیدای تأیید صلاحیت شده رشت، گفت: به نفع یکی از چهره های اصولگرای گیلان در عرصه انتخابات مجلس از کاندیداتوری انصراف می دهم.

به گزارش گیلان نو، مصطفی غالب در گفتگو با کاسپین، درآستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: تائید صلاحیت من از سوی شورای نگهبان جهت ورود به عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی به من ارائه شد .

وی افزود: چهره های شاخصی در کنار نمایندگان سابق استان گیلان از سوی شورای نگهبان صلاحیت گرفتند و انتخابات را رنگ خاصی بخشیدند .

کاندیدای رشت در انتخابات مجلس با اعلام این خبر که به نفع ولی الله عظمتی فرماندار سابق رشت که یکی از چهره های اصولگرا در عرصه انتخابات است از کاندیداتوری انصراف می دهم، اضافه کرد: ایشان استاد و فرمانده من در سپاه قدس گیلان بود و به احترام استادی و شاگردی از انتخابات مجلس شورای اسلامی کنار کشیدم .

غالب در ادامه این مطلب تصریح کرد: تمام توان خود را در حمایت از ولی الله عظمتی به کار می بندم.

وی در مورد عملکرد شورای نگهبان، اظهار کرد: شورای نگهبان از جایگاه قانونی در کشور برخوردار است و بدون قصد و غرض و نگاه منفی به گروه سیاسی خاص، صلاحیت کاندیداها را در عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی با سند و مدرک اعلام کرده است و همه باید به رای این نهاد قانونی و قانونمند احترام بگذاریم .

غالب در خاتمه اظهار کرد: مردم ایران با عزم راسخ در کنار صفوف ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در راستای حمایت از مقام معظم رهبری پای صندوق های رای حاضر خواهند شد.


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.