صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82645
تاریخ انتشار:
۴ مهر ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
سياست
عذرخواهی کارساز نشد!

گیلان نو: اهالی ویزنه تالش و حومه طی طوماری که به امضای اهالی و شورا و دهیاری رسیده در خصوص تیتر اهانت آمیز نشریه استانی اعتراض خود را اعلام داشتند.

به گزارش گیلان نو به نقل از صریح خبر، متن بیانیه به شرح زیر است :
بسمه تعالی
عنوان «از تالش تا داعش» هفته نامه جوانان دیارمیرزا و قرار گرفتن نام مقدس تالش که مثال بی نظیر وحدت امت اسلامی است بر پرچم گروهک تکفیری داعش به حق مسئولان محترم تالش و مردم فهیم آن را متأثر ومتاسف نمود.
در چنین شرایط حساسی بزرگنمایی این اتفاق و برگزیدن آن عنوان بر ماجرایی تاریخ گذشته، مردم روستای ویزنه و اقمار را که همواره پرچم دار وحدت اسلامی بوده اند و گروه های تکفیری را دشمنان حقیقی و قسم خورده اسلام و وحدت امت اسلامی می دانند، بسیار نگران و ناراحت کرد.
اهالی روستای ویزنه و اقمار ضمن ابراز تآسف از درج چنین مطالبی که حاصلی جز خشنودی دشمنان ندارد ، شاکر موضع گیری مدبرانه، آگاهانه و شجاعانه ی امام جمعه محترم شهرستان تالش، فرماندار محترم شهرستان تالش،فرمانده محترم سپاه شهرستان تالش، امام جمعه محترم اهل سنت شهرستان تالش و دیگر مسئولان امنیتی و سیاسی شهرستان هستند و یقین دارند مادامی که چنین اشخاص آگاه و شایسته ای بر مسائل سیاسی و فرهنگی و امنیتی شهرستان تالش اشراف دارند؛ دوستان نا آگاه و دشمنان آگاه نمی توانند هیچ خللی بر وحدت و اتحاد مردم تالش وارد نمایند.
به امید اهتراز پرچم وحدت امت اسلامی در سراسر جهان
از طرف اهالی روستای ویزنه واقمار

به گزارش گیلان نو، در آخرین شماره هفته نامه «جوانان دیار میرزا »تیتری بزرگ در صفحه اول و دقیقا  روی  تصویر پرچم داعش با عنوان «از تالش تا داعش » درج شد که سبب ناراحتی مردم فهیم تالش گردید.

تحریریه این هفته نامه بدواً یکبار طی مطلبی عنوان کردند: گزارش «از تالش تا داعش» در هفته نامه «جوانان دیارمیرزا» توهین به تالشی ها نبوده است!! که بعد از آن بخاطر واکنش های مختلف از جمله اعتراض فرمانده سپاه تالش و حتی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده محترم رشت (که مدیرمسئول هفته نامه جوانان دیارمیرزا خواهرزاده وی می باشد)، طی دو مرحله با انتشار بیانیه رسماً از مردم تالش عذرخواهی کردند.

امید می رود، تالش زبانان غیور گیلان اعم از اهل تسنن و شیعیان این منطقه عذرخواهی این هفته نامه را بپذیرند و کدورت های به وجود آمده برطرف گردد./پایان پیام


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.