صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82812
تاریخ انتشار:
۳ آذر ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
اجتماعي

گیلان نو: مدیرکل ستاد بحران استانداری گیلان با بیان اینکه در برخی از مناطق کوهپایه‌ای استان گیلان ۹۰ تا ۹۵ سانتیمتر برف باریده است، گفت: دستگاه‌های اجرایی استان و شهرداری‌ها برای مقابله با هرگونه مشکل احتمالی به‌طور کامل در آماده باش هستند.

به گزارش گیلان نو، اظهار داشت: بارش برف در مناطق کوهپایه‌ای استان ادامه دارد و در برخی از مناطق کوهپایه‌ای استان گیلان ۹۰ الی ۹۵ سانتیمتر برف باریده است.

مدیرکل ستاد بحران استانداری گیلان با بیان اینکه عمده بارش برف در شهرستان‌های فومن, شفت وصومعه سرا بوده است اظهار کرد: تمامی راه‌های اصلی استان باز است و تنها تعداد معدودی از راه‌های فرعی روستاهای شفت و فومن بسته شده است.

عزیزی با تاکید بر اینکه مشکل خاصی در شرایط فعلی در گیلان وجود ندارد عنوان کرد: تا ساعاتی دیگر با تلاش همکاران، شرایط در استان و به‌ویژه روستاها عادی می‌شود و قطع برق معدود روستاهایی که با مشکل مواجه شده نیز رفع خواهد شد.

مدیرکل ستاد بحران استانداری گیلان خاطرنشان کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی استان گیلان و شهرداری‌ها برای مقابله با هرگونه مشکل احتمالی به‌طور کامل در آماده باش هستند.

معاون خدمات شهری و جانشین ستاد بحران شهرداری رشت نیز در این زمینه به خبرنگار تسنیم گفت: پرسنل و ماشین آلات شهرداری رشت به‌طور شبانه روزی آماده باش هستند و خدمات رسانی به شهروندان را انجام می‌دهند.

علی بهارمست اعلام کرد: مانور ماشین آلات ستاد بحران شهرداری رشت چند اعلام آمادگی جهت مقابله با بحران، روز گذشته در سطح مناطق پنج گانه رشت برگزار شد.


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.