صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82817
تاریخ انتشار:
۶ آذر ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
سياست
مدیرمسئول پایگاه خبری خزربرخط؛

گیلان نو:جناب مومنی عزیز! لطفاً ورزش را به خودتان گره نزنید! چه کسی گفته اگر فردی منتقد عملکرد شما و مجموعه متبوعتان در نحوه نگهداری از زمین چمن ورزشگاه عضدی باشد، باید مخالف ورزش قلمداد شود؟!

به گزارش گیلان نو، پس از انتشار خبری مبنی بر تخریب چمن ورزشگاه شهید عضدی رشت توسط ماموران آتش‌نشانی رشت در هنگام برف‌روبی در پربازدیدترین پایگاه خبری تحلیلی کشور که از قضا ورزشی هم می باشد(ورزش سه) و بازنشر آن در پایگاه خبری تحلیلی خزرآنلاین، میرشهاب مومنی، نائب رئیس هیات فوتبال گیلان در اظهاراتی عجیب ضمن تکذیب این خبر، منتشر کنندگان آن را عده ای "تومنی نگار" و مخالفان ورزش خواند که به دنبال ایجاد حواشی هستند.(اینجا را بخوانید)

لذا با توجه به تمام احترامی که برای آقای مومنی به عنوان پیشکسوت عرصه فوتبال قائلم و صدالبته نظر ایشان را هم محترم می شمارم، ذکر چند نکته به نظرم ضروری آمد تا آن را با خوانندگان محترم در میان بگذارم:

1. متاسفانه توهین به منتقدان به بهانه های مختلف به روالی تکراری در بین تعداد انگشت شماری از مسئولین تبدیل شده است. یکی منتقدانش را ابله می خواند و دیگری تومنی نگار، یکی آن ها را مریض می داند و دیگری مغرض! در این بین اما روز مرگ انتقاد دلسوزانه، وقتی است که منتقدین فارغ از جایگاه، حرفه و حتی علاقه شان نسبت به این توهین های گوناگون واکسینه شده و به قولی راه عافیت طلبی را در پیش بگیرند. رویه ای که خزر همواره از آن دوری جسته و صد البته مشقت تحمل این قبیل توهین ها را به جان خریده است!

2. جناب مومنی عزیز! لطفاً ورزش را به خود گره نزنید! چه کسی گفته اگر فردی منتقد عملکرد شما و مجموعه متبوعتان در نحوه نگهداری از زمین چمن ورزشگاه عضدی باشد، باید مخالف ورزش قلمداد شود؟!!! اصلاً مخالف ورزش یعنی چه؟ مگر جنابعالی و هیات فوتبال گیلان نماد ورزش هستید که انتقاد به شما و عملکردتان که به گواه تصاویر منتشر شده هم انتقادی درست و اصولی بوده، از سوی شما به عنوان مخالفت با تمام گستره وسیع و بی انتهای ورزش مصادره به مطلوب شود؟

 3. استاد گرامی! ای کاش همچون بسیاری دیگر از مسئولین باتجربه و کارآزموده به همان تکذیب خبر آن هم به استناد اسناد متقن بسنده می کردید و منتشرکنندگان و بازنشر دهندگان خبر را به زعم خود "تومنی نگار" نمی خواندید. جهت اطلاعتان باید بگویم "تومنی نگار" آن افراد و رسانه هایی هستند که اوضاع اسفناک فوتبال این استان را در مرگ داماش و سقوط ملوانان دیدند و به دنبال مقصران اصلی این شکست بزرگ نرفتند! البته این که چه کسانی دهان آنان را با تومن دوخته بودند، داستان دیگری است که اگر علاقه مند به شنیدن آن هستید بگویید تا بنده برای انبساط خاطر شما و تمام شهروندان و فوتبال دوستان گزارشی از آن را منتشر و تقدیم حضور نمایم. جناب مومنی عزیز! به شما مجدانه پیشنهاد می کنم لحن صحبت خود را از این به بعد با خبرنگاران اصلاح بفرمایید.

4. فرموده اید که قبل از بارش برف تمهیداتی چون روکش چمن و… پیش‌بینی‌شده بود! گویا این تمهیداتتان تنها در حد همان پیش بینی باقی ماند! چرا که تصاویری که منتشر شده است کاملا گویای انباشته شدن برف بر سطح چمن ورزشگاه است که صدالبته اگر روکشی بر سطح چمن کشیده می شد به راحتی قابل جمع آوری بود و نیازی به حضور آتش نشانان با آب پاش و تجهیزات اطفای حریق و کارگران شهرداری با بیل و کلنگ بر سر زمین نبود!

 

 

5. ما هم مانند شما از کارگران خدوم شهرداری رشت و آتش نشانان جان برکف متشکریم و هیچگاه آنان را در این مورد به خصوص مقصر قلمداد نمی کنیم. از شما چه پنهان، بارها در حمایت از همین آتش نشانان و پیگیری حقوق عقب افتاده کارگران شهرداری، سیبل حملات همان "تومنی بگیرها" قرار گرفتیم و صدالبته ما هم همچون شما به حمایت از این عزیزان افتخار کرده و به خود می بالیم البته حمایت ما از آتش نشانان وقتی صورت نگرفت که خانه و کاشانه مان آتش گرفته باشد!!

*یادداشت مدیرمسئول - حسین خاکزاد


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.