صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82869
تاریخ انتشار:
۲۰ آذر ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
اقتصاد
نماینده مردم آستانه اشرفیه؛

گیلان نو: نماینده مردم آستانه اشرفیه گفت: جبران خلاء های بودجه با دریافت مالیات از مردم فشاریست که مردم باید از جانب دولت متحمل شوند.

به گزارش گیلان نو، از دولت به منظور تقدیم به موقع بودجه تقدیر کرد و اظهار داشت: با نگاه گذرا به بودجه ۹۶ می توان پی برد که بودجه ۹۶ در خوشبینانه ترین حالت تدوین شده است.
وی با اعلام اینکه در برنامه بودجه ۹۶ با نرخ ۵۰ دلار بسته شده است، افزود: دولت در ارائه بودجه ۹۶ با کسری ۳۸۰ هزار میلیارد دلار توانسته لایحه بودجه را تقدیم مجلس کند.
نماینده مردم آستانه اشرفیه و کیاشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این لایحه سهم نفت قابل قبول تدوین شده است، گفت: دولت در تقدیم لایحه بودجه نفت توانسته نرخ ۶۲هزار میلیارد را در بودجه ببیند.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اعلام اینکه نگاه خوشبینانه دولت در بودجه ۹۶ دیده می شود، اظهار کرد: اگر بر اساس پیشبینی های سیاسی و بین المللی دولت پیش برویم بودجه ای که دولت آن را تنظیم کرده، به سختی دست یافتنی خواهد بود.
قربانی به پوشش بالای صد میلیاردی بودجه با دریافت مالیات اشاره کرد و افزود: جبران خلاء های بودجه با دریافت مالیات از مردم فشاری هست که مردم باید از جانب دولت متحمل شوند.
نماینده مردم آستانه اشرفیه اتکا به نفت را از موارد مشهود در تنظیم بودجه ۹۶ اشاره کرد و گفت: بسیاری از موارد بین المللی روی نفت تاثیر گذاشت که این مورد در جای خود مورد بحث می باشد.
وی با تاکید بر اینکه ما سهم قابل توجهی از خلا بودجه را با صادرات غیر نفتی جبران کرده ایم، ادامه داد: نوسانات در بازار موجب می شود تا دست یافتن به بودجه ۹۶ خیلی سخت و یا ناممکن باشد.
قربانی با اشاره به اینکه در بودجه سال ۹۶ ممکن است با کسری بودجه مواجه شویم، مطرح کرد: با تشکیل کمیسیون تلفیق و بحث و بررسی روی آن کارهای کارشناسی را آغاز می کنیم تا بتوانیم کمکی را در راستای تصویب بودجه به دولت صورت دهیم./هشت دی نیوز


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.