صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
72308
تاریخ انتشار:
۲۱ خرداد ۹۵
چاپ
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:
سياست

گيلان نو: حجت الاسلام والمسلمين رفيعي در خصوص سخنان اخير خود در حرم مطهر حضرت معصومه(س) درباره برخي ناهنجاري ها در استان هاي شمالي واکنش نشان داد.

به گزارش گیلان نو، حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی درباره صحبت های اخیر خود درباره وضع حجاب گفت: بنده در باره برخی ناهنجاری ها در بعضی از استان های شمالی مطالبی عرض کردم که ظاهرا موجب ناراحتی برخی ها در این استان ها شده است.
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی ادامه داد: قصد بنده توهین نبوده، بلکه مراد من برخی مسافران است که در ایام تعطیلات به این استان ها می روند و شئون اسلامی و دینی را رعایت نمی کنند.
وی افزود: این تذکر به خاطر درخواست برخی مردم متدین گیلان از من بود و تقاضای من هم از مردم این بود که برای این قضیه فکری کنند تا در حد تبلیغات و نیروهای امر به معروف و نهی از منکر فکری به حال موضوع شود.
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی خاطرنشان کرد: هنگامی که افرادی مانند ما که مبلغ دین هستیم نه چهره سیاسی، تذکری می دهیم باید به جای بزرگ کردن موضوع به فکر درمان باشیم.
وی یادآور شد: رهبر انقلاب بارها فرمود، نگران اوضاع فرهنگی کشور هستم و در دیدار اخیر با نمایندگان مجلس گفتند: من از ولنگاری فرهنگی نگرانم. لکن از جایی اسم نبردند و من یک مثال زدم. لذا تقاضای من این است که به جای بزرگ کردن مساله یا بعضی از مسائلی که نشان از بی مهری دارد، بیاییم و بگوئیم چگونه می شود، حجاب در جامعه گسترش یابد و ناهنجاری ها کم شود.
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی افزود: برخی مراجع از من به خاطر این تذکری که دادم تشکر کردند؛ تذکری که صرفا به خاطر تعطیلی امر به معروف و نهی از منکر بیان شد.
وی در ادامه گفت: اگر به صحبت های کامل من توجه می شد، بنده این را هم گفته بودم که به مناسبت رحلت امام (ره) برای سخنرانی رفته بودم و چند مورد را خودم تذکر دادم و آن افراد بدحجاب حجابشان را درست کردند.
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی با بیان اینکه گیلان دیار مرحوم آیت الله میرزا حبیب الله رشتی و آیت الله بهجت و انقلابیونی همانند میرزای جنگلی است تاکید کرد: نیت من از بیان این تذکر «نصحیت» و بیان یک درد اجتماعی بوده و به معنای نا دیده گرفتن خوبی ها نیست.
خاطرنشان می شود: حجت الاسلام والمسلمین رفیعی در جمع زائران حرم حضرت معصومه(س) در خصوص حرمت شکنی در مسائل مختلف از جمله حجاب در برخی استان های شمالی ابراز تاسف کرده بود که موجب اعتراض برخی ها شده است.


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
شهروند
اقای رفیعی انهایی که دیدی مسافر نبودند خود رشتی بودند که تذکر دادی تنها حجاب مشکل نیست ربا ٬دروغ ٬حق کشی ٬فساد ٬ اعتیاد ٬ تن فروشی همه وهمه مشکلات این ملتند که هرکدام پیامی دارند ومعلول علتهای بزرگی هستند که باید ریشه یابی شوند ودرمان گردند
جمعه، 21 خرداد 139519:33:9
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

مینو
شان ومنزلت یک زن بالاتر از انست که با ساپورت و مانتو کوتاه وارایش غلیظ بعبارتی بزک کرده وارد خیابان شود ووقیحانه خود را به نمایش گذارد تا لحظاتی طعمه هوسرانان شود زن ابرو و ناموس خانواده است وقار و متانت زن در داشتن پوششی والاست بمام چادر یا مانتو وشلوار و روسری یا مقنعه ٬اگر غیر از این باشد بدانید که مردانشان غیرت از کف داده اند گناه همچون سونامی همه گیر شده ٬بخود اییم همه مسولیم
شنبه، 22 خرداد 13950:32:13
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.