صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82657
تاریخ انتشار:
۷ مهر ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
سياست
فرمانده انتظامی گیلان خبر داد:

گیلان نو: فرمانده انتظامی گیلان از کسب رتبه دوم این استان در کاهش جرایم بین استان‌های کشور خبر داد.

به گزارش گیلان نو، به نقل از فارس، سردار محمدرضا میرحیدری ظهر امروز در نشست روسای پلیس‌های تخصصی و معاونان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان اهداف ناجا و صدا و سیما را دارای اشتراک‌های بسیار زیادی دانست.

وی با بیان اینکه صدا و سیما به عنوان یک دستگاه ولایی جایگاه ویژه‌ای در بین مردم دارد، افزود: نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت در کنار تمام شهروندان است.

فرمانده انتظامی گیلان به رشد جرایم در این استان اشاره کرد و گفت: در ابتدا ورود بنده رشد جرایم در گیلان 16 درصد بود و پس از گذشت یک سال به رتبه دوم کاهش جرایم در بین استان‌های کشور دست یافته‌ایم.

وی تاثیر صدا و سیما در کاهش جرایم و فرهنگ‌سازی در کنار اقدام‌های پلیسی را بسیار زیاد دانست و تصریح کرد: نیروهای ولایت‌مدار زیادی در پلیس گیلان در حال خدمتگزاری هستند.

میرحیدری فرهنگ‌سازی را قسمت بزرگی از حرکت به سوی کاهش جرایم عنوان کرد و گفت: دستگاه‌های زیادی در برقراری نظم و امنیت جامعه دخیل هستند.

وی به وضعیت حوادث رانندگی در جاده‌های گیلان اشاره کرد و گفت: برای کاهش جرایم رانندگی در گیلان باید تلاش‌های زیادی صورت گیرد و این استان نباید از تصادفات آسیب ببیند.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه برخی از مسؤولان برای تأمین زیرساخت‌ها و ارائه خدمات به این مردم کوتاهی کرده‌اند، خاطرنشان کرد: جاده‌های گیلان پاسخگوی بار ترافیکی موجود در استان نیست.

مدیرکل جدید صدا و سیما مرکز گیلان نیز در نشست مذکور اجتماع را نیازمند آگاه‌سازی درباره جرایم دانست و گفت: هنر باید در همه امور استفاده شود و هنر همیشه ماندگار می‌شود.

حسن ظهیری با بیان اینکه با استفاده از برنامه‌های متنوع باید اقدام‌های پلیس و جرایم جدید را به مردم انتقال داد، یادآور شد: برای ایجاد امنیت و آگاه‌سازی اجتماعی نیازمند تولید سریال و فیلم سینمایی هستیم.

وی صدا و سیما را آماده همکاری در حوزه فرهنگ‌سازی برای جلوگیری از جرایم و افزایش امنیت دانست.


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.