صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
51635
تاریخ انتشار:
۱۹ دی ۹۴
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
حوادث

گیلان نو: رئیس پلیس آگاهی گیلان از دستگیری سارق حرفه‌ای شهرستان رشت با 18 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش گیلان نو، فرهاد فلاح‌کریمی بعد از ظهر امروز در نشست انتظامی استان با اشاره به دستگیری سارق حرفه‌ای این شهرستان، اظهار کرد: وقوع چند سرقت داخل و قطعات خودرو پلیس را وارد ماجرا کرد.

وی با بیان اینکه پرونده‌های سرقت توسط ماموران پلیس آگاهی گیلان بررسی شد، افزود: ماموران پلیس آگاهی از دستگیری یک سارق داخل خودرو و قطعات توسط ماموران انتظامی آگاه شدند و این متهم را تحویل گرفتند.

رئیس پلیس آگاهی گیلان با بیان اینکه سارق مذکور در بازجویی پلیس به 18 فقره سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو اعتراف کرد، گفت: سارق و مالخر که به دام پلیس افتاد، به همراه اموال مسروقه با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

وی پیشگیری از سرقت را مورد تاکید مردم قرار داد و یادآور شد: مردم  از قراردادن اشیای قیمتی در خودرو و در معرض دید سارقان خودداری کنند.

دستگیری توزیع‌کننده مواد مخدر در رشت

فرمانده انتظامی رشت نیز در نشست مذکور از دستگیری مالخر اموال مسروقه با 87 دستگاه ضبط صوت خودرو، گوشی تلفن همراه و ... در این شهرستان خبر داد.

رحیم شعبانی با اشاره به اینکه متهم 54 ساله مذکور در زمینه خرید اموال مسروقه نیز فعالیت داشت، تصریح کرد: در بازرسی از منزل سارق 59 دستگاه ضبط صوت خودرو، 25 دستگاه گوشی تلفن همراه، مقداری تریاک و... نیز از این مکان کشف شد.

به گزارش فارس، وی دستگیری متهم مذکور را به همراه دو معتاد 39 و 42 ساله در حین استعمال مواد مخدر عنوان کرد و متذکر شد: تحقیقات تکمیلی پلیس برای مشخص شدن زوایای پنهان این پرونده همچنان ادامه دارد.


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.