صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82784
تاریخ انتشار:
۲۶ آبان ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
اجتماعي

گيلان نو: مدت‌هاست که شهر نت‌هاي بانک شهر بدون مجوز شوراي شهر در رشت احداث شده و بابت اين موضوع تاکنون طي چند مرحله به شهرداري تذکر داده‌ايم.

به گزارش گیلان نو،مسعود کاظمی با بیان اینکه بیشتر خیابان‌های رشت درگیر کنده‌کاری است، اظهار کرد: این موضوع نارضایتی شهروندان را به همراه دارد.

وی افزود: بلوار دیلمان، بلوار امام علی(ع)، صابرین و … از جمله نقاطی بوده که مدت‌هاست در آنها کنده‌کاری انجام و به حال خود رها شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به حضور سگ‌های ولگرد در خیابان‌های این شهر تصریح کرد: مدتی است که شاهد حضور سگ‌های ولگرد در خیابان‌های شهر رشت هستیم و شهرداری باید این موضوع را بررسی کند.

وی با بیان اینکه شهردار رشت به تعهدات خود پیرامون شهر نت‌های بانک شهر عمل نکرده است، ادامه داد: مدت‌هاست که شهر نت‌های بانک شهر بدون مجوز شورای شهر در رشت احداث شده و بابت این موضوع تاکنون طی چند مرحله به شهرداری تذکر داده‌ایم.

کاظمی جمع‌آوری شهر نت‌های بانک شهر را ضرورت خواند و خاطرنشان کرد: شهردار رشت تاکنون چند مرحله اعلام کرده که شهر نت‌های بانک شهر جمع‌آوری می‌شود اما عملا هیچ اقدامی در این زمینه انجام نشده است.

وی با اشاره به کیفیت آسفالت خیابان‌های شهر رشت یادآور شد: کیفیت آسفالت‌های شهر رشت نامطلوب بوده و بیشتر خیابان‌ها دارای چاله و چوله هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشتبه فارس گیلان گفت: شهردار رشت در زمان اجرای پروژه‌های عمرانی شهر از پیمانکاران مجرب و کارآمد استفاده کند.


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.