صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82725
تاریخ انتشار:
۴ آبان ۹۵
چاپ
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:
سياست
رئیس شورای شهر رشت:

گيلان نو: رئيس شوراي اسلامي شهر رشت گفت: شوراي چهارم بسيار کار کرده، اما خواسته ما فراتر از اينها بوده که به آن نرسيديم.

به گزارش گیلان نو به نقل از تسنیم گیلان، مسعود کاظمی عصر امروز در یک نشست خبری با جمعی از اصحاب رسانه در رشت اظهار داشت: اصحاب رسانه اتاق فکر من هستند و باید از هنر و اطلاعات آنها استفاده کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه رشت تنها متعلق به شهرداری و شورا نیست بیان کرد: کارگروهی از اصحاب رسانه تشکیل شود تا به مشکلات شهری رسیدگی کنیم.

کاظمی با بیان اینکه عضو شورای آینده نیستم تصریح کرد: شورای چهارم بسیار کار کرده اما خواسته ما فراتر از اینها بوده که به آن نرسیدیم.

وی با بیان اینکه رشت مدت‌هاست که در بین نخستین‌ها قرار ندارد عنوان کرد: موقعی رشت در بین نخستین‌ها قرار می‌گیرد که همه در کنار هم باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد: نخستین کارگروهی که تشکیل دادم کارگروه خبرنگاران است و می‌توانیم سیاستگذاری‌هایی انجام دهیم که برای شوراهای آینده مفید باشد.

کاظمی مشکلات ترافیکی رشت را به‌علت انجام پروژه‌های زیربنایی عنوان کرد و گفت: سه جلسه به‌صورت دوستانه برگزار کردم تا مشکلات ترافیکی حل شود.

کارگروه اصحاب رسانه برای حل مشکلات مدیریت شهری در این نشست تشکیل شد و مجید همرنگ و ام البنین فتوحی دو خبرنگار از رسانه های جمعی به‌عنوان دبیر این کارگروه انتخاب شدند.


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
گیل نگاه
لطفا عکس را کراپ نکنید!
جمعه، 7 آبان 139513:48:6
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.