صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82530
تاریخ انتشار:
۲ شهریور ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
ورزش
پس از نتایج فوق العاده ضعیف گیلان در اعزام به ریو!

گيلان نو: شايد نتيجه فوق العاده ضعيف ورزش گيلان در نبود هيچ ورزشکار گيلاني در المپيک يکي از دلايلي بود که اداره کل ورزش و جوانان گيلان روي خوشي به برگزاري نشست هاي خبري اين چنيني نشان نداد! بالاخره رهنما دير يا زود بايد پاسخ افکار عمومي را بدهد. نه براي نتايج ضعيف گيلان در المپيک بلکه براي نتايج ضعيف در اعزام ورزشکاران گيلان به المپيک!

به گزارش گیلان نو، اداره کل ورزش و جوانان را شاید بتوان یکی از تاثیرگزارترین ادارات در کشف پتانسیل های نهفته این دیار سرسبز دانست. حتی اگر از واژه "ورزش" را هم کنار بگذاریم، با "جوانش" دیگر نمی توان شوخی کرد!

اداره ای که می بایست توجه ویژه ای به بحث جوانان داشته باشد، مسئولانش حتی در روز خبرنگار به خود زحمت برگزاری یک نشست خبری با حضور خبرنگاران جوان ندادند تا مهمترین اداره کل حامی ورزش و جوانان، حتی از رویارویی با سوالات خبرنگاران جوان و بعضا ورزشکار هم محروم بماند!

شاید نتیجه فوق العاده ضعیف ورزش گیلان در نبود هیچ ورزشکار گیلانی در المپیک یکی از دلایلی بود که اداره کل ورزش و جوانان گیلان روی خوشی به برگزاری نشست های خبری این چنینی نشان نداد! هر چه که باشد در مقایسه با مازندران، همسایه شرقی مان حداقل در تعداد ورزشکاران اعزامی به المپیک ریو 13 به صفر شکست خوردیم!

بالاخره رهنما دیر یا زود باید پاسخ افکار عمومی را بدهد. نه برای نتایج ضعیف گیلان در المپیک بلکه برای نتایج ضعیف در اعزام!! ورزشکاران گیلان به المپیک!


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.