صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82886
تاریخ انتشار:
۲۲ آذر ۹۵
چاپ
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:
اجتماعي
محمدتقی عبدالهی:

گیلان نو:حامد عبداللهی شهردار منطقه ۵ رشت با حضور در حسینیه حضرت رقیه(س) شهرک شهید باهنر بعد از شنیدن دغدغه ها و مشکلات مردم بر رفع بخشی از معضلات این منطقه تاکید کرد و گفت: هم در زمینه آسفالت معابر و هم در زمینه های دیگر آمادگی هرگونه کمک و خدمات رسانی را داریم. عده ای که خیلی ادعا هم داشتند، به هردلیلی این عرضه را نداشتند که مشکلات زمین های نسقی مردم را حل کنند!

به گزارش گیلان نو،  وی در ادامه با بیان اینکه در شهرداری با مشکلات زیادی روبرو هستیم، اظهار کرد: ثابت قدم واقعا با حضور برخی از اعضای کوچکی که در شورای شهر رشت هستند دارد عذاب می کشد؛ بارها ایشان فشارش کم و به بیمارستان منتقل شده است و با سِرُم و قرص زیرزبانی مداوا می گردد.
عبداللهی خاطرنشان کرد: به جای اینکه بودجه شهرداری را در اوایل سال و ماه های فروردین و اردیبهشت مصوب و ابلاغ کنند، به طور عمدی در مرداد ماه مصوب می کنند؛ این کار باعث می شود در اوایل سال نتوانیم پروژه ها را شروع کنیم.  وی در پاسخ به سوال فردی که از حضور عبداللهی در جلسات حزبی اصلاح طلبان انتقاد کرده بود، گفت: برای بنده چپ و راست معنی ندارد و افتخار می کنم که هم در جلسات اصلاح طلبان و هم در جلسات اصولگرایان شرکت می کنم.
عبداللهی ادامه داد: تالار گلستان را آبروی استان میدانم زیرا توفیق داشتیم برنامه های فرهنگی خیلی بزرگی را در آنجا برای اولین بار در کشور برگزار کنیم.
شهردار منطقه ۵ رشت در پاسخ به درخواست یکی اهالی محل مبنی بر اینکه تقاضا داریم کوچه هایمان را به نام شهدای محل نامگذاری کنید، تصریح کرد: بنده با اینکه خودم فرزند شهید هستم، ولی شخصا با نام گذاری کوچه ها به اسم شهدا مخالفم! اعتقادم این است که باید برای شهدا کارهای ویژه ای انجام داد. حتی عکس هایی که از شهدا در سطح شهر زدند، بنده اولین نفری بودم که به مسئول حراست شهرداری گفتم این عکسها را جمع کنید! زیرا برای مردم تکراری و عادی می شود! این شهدای ما اینقدر بزرگوار هستند که اگر مردم این تصاویر را زیاد ببینند، برایشان عادی می شود! نظر بنده این است که در مناسبتهای مختلف و سالی دو سه بار این عکسها در شهر نصب و بعد جمع شود./ منبع: پایگاه خبری گیلانستان

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
من دراون جلسه بودم اینا که نوشتیددروغه
سه شنبه، 23 آذر 139519:0:1
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.