صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82438
تاریخ انتشار:
۴ مرداد ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
اجتماعي

گیلان نو: صد و پنجاهمین جلسه علنی شورای شهر رشت با قرائت قرآن توسط  قاری ممتاز کشوری ساعد اصلانی و سرود جمهوری اسلامی برگزار گردید.

به گزارش گیلان نو، فرهاد شوقی چهارده منشی جلسه، بدون اینکه جلسه قبل بعنوان ناطق ثبت نام کرده باشد و جزء ناطقین این جلسه باشد به ایراد نطق پرداخت!

وی ضمن انتقاد از حضور رسانه های متعدد در صحن علنی شورا از رئیس شورا خواست تا ساز و کاری را ترتیب دهند که فقط تعدادی محدود از خبرنگاران در صحن حاضر شوند!

وی ادامه داد: نگرانی و دغدغه ای از سوی برخی اعضاء شورا وجود دارد و ما نمی توانیم همه خبرنگاران را بپذیریم در شورا، قانون می گوید؛ خبرنگاران و  یا مدعوین با اجازه رئیس شورا می توانند در جلسه حاضر شوند!

شوقی تصریح کرد: ما در هیئت رئیسه هم صحبت کردیم و قرار شد که برخی رسانه بطور رندومی فقط در جلسه بیایند! اما امروز متاسفانه شاهد بودیم که هریک از اعضاء شورا یک تعداد از خبرنگاران را وارد صحن شورا کردند. که به احترام اعضاء شورا و خبرنگاران اجازه دادیم مانند دفعات قبل در صحن شرکت کنند، اما از جلسه بعد خواهش دارم که اعضاء شورا در این خصوص دقت بشتری داشته باشند.

عضو شورای شهر رشت اظهار داشت: در همین راستا ازخبرنگاران تقاضا داریم که نظرات و پیشنهادات خود را از طریق روابط عمومی شورا با اعضاء درمیان بگذارند.

شوقی چهاردهی اذعان کرد: در هیئت رئیسه آقایان کارگرنیا، باقری و رفیعی بودند قرار بر این شد که نظمی در شورا پیدا کند که مورد موافقت همه اعضاء قرار گرفت. امیدواریم که از هفته آینده این نظم را بتوانیم ایجاد کنیم و تعداد محدودتری از خبرنگاران را در صحن دعوت کنیم.

این عضو شورای شهر رشت در بخش دیگری از نطق خود نسبت به اکران چندروزه فیلم "ایستاده درغبار" انتقاد کرد و گفت: نمیدانم چه دست های پشت پرده ای هست و از اکران این فیلم در شهر رشت جلوگیری می کنند!

وی اذعان داشت: مسئولان مربوطه گفتند این فیلم بخاطر عدم استقبال مردم از پرده سینما جمع آوری شد، اما من باور نمی‌کنم! اینکه می گویند فیلم مخاطب نداشته من باور نمی کنم. ان شاء الله در آینده شاهد چنین اتفاقات و برنامه هایی در سطح شهر رشت نباشیم./پایان پیام


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.