صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82757
تاریخ انتشار:
۱۹ آبان ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
اجتماعي

گیلان نو: با اراده و اتحاد همه ی اهالی هنر و تئاتر و تلاش مسئولان، مجتمع خاتم الانبیاء برای اهالی هنر محفوظ خواهد ماند.

به گزارش گیلان نو، با اراده و اتحاد همه ی اهالی هنر و تئاتر و تلاش مسئولان، مجتمع خاتم الانبیاء برای اهالی هنر محفوظ خواهد ماند. در همین زمینه اسماعیل حاجتی یکی از هنرمندان برجسته تئاتر، سینما و تلویزیون  با تائید این خبر اظهار کرد: پیرو مذاکراتی که توسط نمایندگان رشت در مجلس خصوصا مهندس جعفرزاده  صورت گرفت واگذاری مجتمع خاتم الانبیا رشت به بخش خصوصی متوقف شد.

حاجتی افزود: بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی مدیر کل ارشاد اسلامی گیلان فراخوان واگذاری این مجتمع را صادر کرده بود. وی به کمبود سالن اجرای نمایش اشاره کرد و گفت: هنوز تالار سردار جنگل و تالار مرکزی بهره برداری نشده است و مجتمع خاتم الانبیا از ۳۶۵ روز سال ۲۵۵ روز اجرای تئاتر داشته است که این در کشور بی نظیر است و اهمیت این سالن را نشان میدهد.

بازیگر برجسته تئاتر گیلان اظهار کرد: خوشبختانه با حمایت های نمایندگان مردم شهر رشت و کمپین هنرمندان و با توجه به اینکه این مجتمع تنها مجتمع فرهنگی شهر رشت است به هنرمندان بازگردانده شد. وی به مذاکرات جعفرزاده با وزیر ارشاد نیز اشاره کرد و گفت: در نهایت با تلاش های صورت گرفته قراداد واگذاری به بخش خصوصی متوقف شده و این مجتمع فرهنگی به اهالی هنر واگذار خواهد شد و روز پنجشنبه دستور وزارت ارشاد به صورت کتبی مبنی بر اینکه این مجتمع به هنرمندان این شهر واگذار میشود ارسال خواهد شد.


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.