صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82711
تاریخ انتشار:
۲۸ مهر ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
سياست

گیلان نو: متاسفانه ما به عنوان اعضای شورا نتواتستیم کاری برای مردم انجام دهیم و همه ما در جلوی دوربین و رسانه ها می گوییم که بهترین هستیم.

به گزارش گیلان نو،مجید رجبی ویسرودی عضو شورای اسلامی شهر رشت صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: متاسفانه ما به عنوان اعضای شورا نتواتستیم کاری برای مردم انجام دهیم و همه ما در جلوی دوربین و رسانه ها می گوییم که بهترین هستیم.

وی نخستین اولویت سخنان خود را اشتغال خواند و گفت: عمده فعالیت های اشتغال زایی توسط شهرک های صنعتی و عمرانی است و بیشترین اشتغالزایی نیز توسط بخش های خصوصی با استفاده از وام های بانکی صورت میگیرد.

عضو شورای شهر رشت افزود: به طور مستقیم و غیر مستقیم در هر پروژه عمرانی از آغاز تا پایان آن 323 عامل در آن فعالیت می کنند و دولت باید این اشتغالزایی را توسط بنگاههای زودبازده و پروژه های عمرانی انجام دهد. به زبان ساده باید گفت که هیچ گونه اشتغالی ایجاد نشده است.

وی با بیان اینکه تصورش از عضویت در شورا انجام کارهای مفید بوده است اظهار داشت: قاطبه مردم با شورا به دلیل عضو پارلمان محلی بودن ارتباط چهره به چهره دارند، متاسفانه ما به عنوان اعضای شورا نتواتستیم کاری برای مردم انجام دهیم و همه ما در جلوی دوربین و رسانه ها می گوییم که بهترین هستیم.

رجبی گفت: اغلب سیاسیون مثل ما در حال کار سیاسی و انتخاباتی هستند و بیشتر ما در حال انجام عوام فریبی هستیم و پروژه هایی هم که در حال انجام آن هستیم همین گونه است.

این عضو شورای شهر رشت در خصوص عملکرد دولت تدبیر و امید گفت : دولت تدبیر و امید به عقیده من در عرصه بین المللی موفق بوده است و در حوزه داخلی نتوانسته است رکود و تورم را از بین ببرد و وضعیت قشرهای کم درآمد بهبود نیافته است.

وی با اشاره به فعالیت های دولت احمدی نژاد عنوان کرد: درست است که دولت احمدی نژاد در عرصه بین المللی موفق نبود اما در داخل کشور عملکرد خوبی داشت و ساخت مسکن مهر و خانه دار کردن بخش زیادی از مردم از این عملکرد حاصل می شود.

رجبی اضافه کرد: اعضای شورا هم متاثر از عملکرد همین دولت ها هستند برخی از اعضای شورای شهر در لیست تدبیر و امید قرار داشتند و رای هم آوردند اما پس از رای آوردن و انتخاب دیگر حمایتی از طرف آن لیست صورت نگرفت.

وی در مورد بحث قومیت ها در انتخابات شورا گفت: بحث گیلک زبان و تالش و ترک و … در سطح استان در حال تشدید است و این مسئله ای خوشایند نیست.

رجبی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد : نظر شخصی خود را در جایی بیان کردم و آن هم این بود که در لیستی که اصولگرایان ارایه کردند تصور بنده این بود که آقای عظمتی به دلیل تالش زبان بودن از لیست خط خورد، در حالیکه می توانستند انسجام بیشتری در این خصوص بخرج داده شود، زیرا از آن لیست همه در گیلان کار کرده بودند در حالیکه آقای حسنی که در لیست امید قرار گرفتند در خارج از استان فعال بودند.

وی در زمینه بحث تدفین زباله در لندفیل سراوان گفت:۶ میلیارد ریال برای ساماندهی سراوان در شورا مصوب شده بود اما این ۶ میلیارد برای احداث پیاده راه صرف شد.

رجبی خاطر نشان کرد: جشن های بسیاری توسط شهردار رشت برگزار شد و مسافرتهای زیادی نیز به خارج از کشور انجام شد اینها کارهای خوبی است اما تمام این حرکت ها انتخاباتی است اگر شهردار می خواست که برای لندفیل سراوان کاری انجام دهد با همین اعتبارات و هزینه ها می توانست، لندفیل سراوان نیاز به ۱۸ میلیارد اعتبار داشت در حالیکه در پیاده راه ۲۰ میلیارد هزینه شد در حقیقت ما مردم سراوان را فریب داده ایم.

وی اذعان داشت: اعضای شورا هم می توانستند از ماده ۱۶ و ۱۷ استفاده کنند و لندفیل سراوان را ساماندهی کنند. ما به عنوان اعضای شورا هیچ کاری برای مردم انجام ندادیم.


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.