صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82415
تاریخ انتشار:
۲۸ تیر ۹۵
چاپ
4 نظر
چاپ
دسته خبر
:
اجتماعي
محمود باقری خطیبانی:

اختصاصی/گیلان نو: صد و چهل و نهمین جلسه علنی شورای شهر رشت به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضاء برگزار نشد.

به گزارش گیلان نو، محمود باقری خطیبانی یکی از اعضایی بود که به دلیل عارضه قلبی و بستری در یکی از بیمارستان های دولتی نتوانست در این جلسه حاضر شود.

در همین راستا، نطق پیش از دستور خود را که قرار بود در صحن علنی قرائت کند، برای گیلان نو ارسال کرده که عیناً از نظر می گذرانید:

اینکه آقای شهردار علاقمند به آکتورها و هنرپیشه گان باشند و هر چند وقت تورهایی از این دست را برای نمایش در شهر راه بیندازند مطلوب هنردوستان است و ما هم از این مساله ناراحت نیستیم اما اینکه این تبدیل شود به خیمه شب بازی آزار دهنده است.

در حالی که اینقدر مشکل در شهر و شهرداری وجود دارد ، آنوقت آقای شهردار بروند خانم مهتاب کرامتی را بیاورند یا مادر ترانه علیدوستی را  و روز دیگر هم کاروان آقای رضا عطاران را در شهر راه بیندازند این یعنی اینکه ایشان دارند به شعور ما توهین می کنند.

بنده به مانند نسل جوان احترام زیادی برای این هنرمندان قائلم اما بنده سوگند یاد نکردم که بعنوان نماینده این مردم تند تند بروم تریبون را بگیرم و در این مراسم ها خوش صحبتی کنم و یا با این هنرمندان عکس سلفی بندازم!

چطور ما خودمان را بعنوان حامی قشر آسیب پذیر معرفی می کنیم آنوقت نمی میریم از اینکه کارگر شهرداری چه آتش نشان،رفتگران و کارگران فضای سبز همین مقدار ناچیز حقوقشان را با تاخیر چند ماهه دریافت می کنند و ماهها مطالبه معوقه دارند و نسبت به آن بی توجهی می کنیم!؟

برخی، بنده و همکاران منتقد را بعنوان جریان ضد توسعه معرفی می کنند ، با القابی بعنوان مرد باروتی در رسانه ها معرفی و گاه تخریب می شوم، اینها هیچکدام ذره ای بنده را از هدف اصلی ام  که از بدو آغاز به کار شورا با مردم عهد بسته ام دور نمی کند و با عزمی راسخ تر به سوگندی که یاد کردم پایبند خواهم ماند، اما از این ناراحتم که چطور همکارانی که در برابر کلام الله مجید به خداوند متعال سوگند یاد کردند و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد کردند که در حفظ امانت و خدمت به مردم کوشا باشند و در رعایت صرفه و صلاح و پیشرفت امور شهر و شهرداری اهتمام نمایند، اینگونه در مقابل ناهنجاری های روز رشت و...سکوت می کنند!؟

انشالله بزودی مستند تخلفات صورت گرفته در شهرداری را تحویل دستگاههای نظارتی و مراجع قضایی خواهم داد. اما موافقان شهردار علاوه بر ایشان باید پاسخگوی عملکرد صورت گرفته باشند.

باید به افکار عمومی هم پاسخ دهند آنزمان که در مراسم ها و نشستها تریبون در دست می گرفتند و نطق ایراد می کردند و عکس سلفی می گرفتند، یاد سوگند امانت داری و رعایت صرفه و صلاح در شهرداری بودند یا خیر؟ و می بایست پاسخ دهند که چرا سکوت کردند؟

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
آشنای همیشه آشنا
جناب آقای باقری اسامی باجگیرها چه شد ؟ قراربود توسط به اصطلاح مردان افشاء گردد که ما تاکنون درمیان مدعیان مردی ندیدیم
دوشنبه، 28 تير 139522:32:25
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

نادر
حاج محمود دارای احساسات پاک و بی ریا است ایشان امروز مورد هجمه دنیا پرستان سیاسی و اقتصادی وبعضا نظامی قرار گرفته همگرایی این جریان در ضدیت با موضع گیرهای مدرس مآب در همیشه تاریخ خواهد درخشید اما خانواده های شهدا جانبازان و آزادگان هرگز ایشان را تنها نخواهد گذاشت
سه شنبه، 29 تير 13950:20:46
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

از طرف جمعی از بچه های حزب اللهی رشت
باقری قهرمان...امید شهرباران - باقری دلاور تو هستی یاور شهر - باقری نیک سرشت، ناجی این سرنوشت - باقری، باقری، حمایتت می کنیم - باقری باروتی، نترسی نترسی، ما همه پشتت هستیم...
سه شنبه، 29 تير 13951:49:56
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

مينو
الهي به حق اسم اعظم خداوند اقاي باقري شفاي عاجل بيابيد ودر اقدامات انساندوستانه تان براي رفتگران و اتش نشانان شهرداري موفق باشيد به اراجيف عده اي لجن خوار توجه نکنيد خدا باشماست و دعاي مظلوماني که حقشان چپاول شده است همه کساني که در قصورات موجود مهر سکوت برلب زده اند شريک جرمند
سه شنبه، 29 تير 13951:50:2
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.