صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82502
تاریخ انتشار:
۲۳ مرداد ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
سياست
جبار کوچکی نژاد در مراسم تجلیل از خبرنگاران:

گیلان نو: جبار کوچکی نژاد در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار در خصوص اتفاقات اخیر  این حوزه اظهار کرد: یکی از مهمترین بحث ها در حوزه رسانه بحث آموزشی است که دو نهاد فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات این مهم را بر عهده دارند.

به گزارش گیلان نو، وی افزود: در چند هفته اخیر یکی از مسئولین استان اظهار نظری را در خصوص رسانه ها انجام داد که خانه مطبوعات در پی آن اقدام به منتشر کردن بیانیه ای نمود که به هیچ عنوان درخور این خانه نبود.

کوچکی نژاد تصریح کرد: بنده چون خودم را هم عضو خانه مطبوعات می دانم در آن زمان به خانه مطبوعات نصیحت کردم که بیشتر به سمت حمایت از مطبوعات گام بردارد و حتی اگر یک رسانه اشتباهی مرتکب شد، در جلسات داخلی خانه مطبوعات آن را حل کنید که اگر این حمایتها انجام شود به یقین حوزه خبرنگاران امن تر خواهد شد.

وی ادامه داد: بنده خودم در برابر آن بیانیه و آن اظهار نظرها موضع گرفتم و معتقدم آن بیانیه از جایگاه خانه مطبوعات نبود، مطالبی که مطرح شده بود را دوستان اصلاح کردند و بناچار عقب نشینی کرده و در راستای حمایت از مطبوعات سخن راندند که اگر من مسئول، پیگیری نمی کردم شاید دیگران طور دیگری رفتار می کردند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: در رابطه اوضاع اشتغال بسیار متاسفم که بگویم اگر ما نمیتوانیم کارهای اساسی انجام بدهیم لااقل واقعیتها را با مردم در میان بگذاریم، وضعیت اشتغال در استان ما بسیار اسفناک است.

وی گفت: امروز وقتی هیچ ساخت و سازی در این شهر اتفاق نمی افتد مسلما چندین هزار نفر از کار بیکار می شوند و این نشان می دهد که اشتغال در این استان شتاب در جهت ارتقا ندارد.

وی در پایان گفت: در خصوص قضیه برجام هیچ اتفاق مثبتی در کشور نیفتاد و تنها کاری که دولت تدبیر و امید انجام داد این بود که تمام تقصیرها را به گردن دولت قبلی بیاندازد، بنده وزیری را می شناسم که رقم دارایی اش از کل دارایی تمام کابینه قبلی نیز بیشتر است و باید ریشه این فساد خشکانده شود.

شایان ذکر است؛ این مراسم  یک هفته بعد از روز خبرنگار برگزار گردید.


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.