صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82570
تاریخ انتشار:
۱۵ شهریور ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
ورزش
پیام شیرعلی مربی برتر کشور در سال 94؛

گیلان نو: حدود یک ماه پیش اسامی ورزشکاران و مربیان برتر سال 94 را اعلام کردند که نام بنده نیز در بین اسامی مربیان برتر کشور بود اما روابط عمومی اداره ورزش و جوانان نیز که مدیرکل آن مسعود رهنما خود به عنوان مربی برتر کاراته کشور انتخاب شده بود حتی یک تبریک خشک و خالی هم نگفت.

به گزارش گیلان نو، ورزش سپک تاکرا 15 سال پیش وارد کشور شد و در همین مدت کوتاه تیم ملی کشورمان توانسته در جهان و آسیا افتخارات بسیاری را کسب کند، پیام شیر علی جوان نخبه گیلانی و سرمربی تیم ملی سپک تاکرا در اکثر این موفقیتها نقش بسزایی داشته است و یکی از این افتخارات کسب اولین مدال طلای اسیایی توسط تیم ملی کشورمان به سرمربیگری پیام شیر علی بوده است.

نکته تاسف برانگیز اینکه تاکنون آن طور که باید و شاید به برترین مربی کشور در سال 94 نپرداخته شده است و اگر رسانه های خارج از استان و کشوری به این موضوع نمی پرداختند، مردم گیلان از موفقیت بزرگ تیم ملی کشورمان و پیام شیر علی بی خبر می ماندند.

در همین راستا خبرنگار ما گفتگویی را با سرمربی تیم ملی سپک تاکرا، پیام شیرعلی انجام داده که در ذیل بخشهایی از آن را می خوانیم:

پیام شیرعلی در خصوص بی مهری و بی توجهی اداره ورزش و جوانان نسبت به انعکاس موفقیتهای وی در تیم ملی سپک تاکرا و همچنین انتخاب وی به عنوان مربی برتر کشور اظهار کرد: حدود یک ماه پیش اسامی ورزشکاران و مربیان برتر سال 94 را اعلام کردند که نام بنده نیز در بین اسامی مربیان برتر کشور بود و این اتفاق کوچکی نبود و من به عنوان یک گیلانی به خود می بالم و در این مدت هیچ رسانه ای این خبر را منتشر نکرد و به آن نپرداخت و روابط عمومی اداره ورزش و جوانان نیز که مدیرکل آن مسعود رهنما خود به عنوان مربی برتر کاراته کشور انتخاب شده بود حتی یک تبریک خشک و خالی هم نگفت.

وی افزود: مدیریت ناکارآمد و فرسوده هیات انجمن های ورزشی که باید پل ارتباطی بین اداره ورزش و جوانان و ورزشکاران باشد بهانه ای شد تا بواسطه آن آقای رهنما از بار این مسئولیت (انعکاس خبر موفقیت بنده و تیم ملی) شانه خالی کند تا هر بار کسی از ایشان پرسید چرا این موفقیت را تبریک نگفتید بگوید هیئت انجمن های ورزشی به ما خبر نداد.

*اما سوال اینجاست که آیا خبر به این مهمی یعنی انتخاب پیام شیر علی به عنوان مربی برتر کشور که اتفاقا در یک لیست همراه با مسعود رهنما اعلام شده نیاز به خبررسانی از ادارات پایین دست دارد یا اینکه آقای رهنما دلش نمی خواست از ایشان به دلایلی تقدیر انجام دهد.

 مربی برتر سپک تاکرای کشور تصریح کرد: ما طلا و نقره و برنز جهان را داریم ولی اولین مدال تاریخ آوردگاه آسیایی مان را در زمان سرمربی گری بنده به دست آوردیم که متاسفانه دوستان از انعکاس خبر به این مهمی خودداری کردند.

وی بیان کرد: متاسفانه آقای رهنما در سمت مدیریت اداره ورزش و جوانان احساسی و سلیقه ای عمل می کند و به همین دلیل است که ورزش هایی مانند سپک تاکرا دیده نمیشوند یا خیلی کمرنگ دیده می شوند که نمونه آن هم عدم توجه به انتخاب بنده به عنوان مربی برتر کشور و مدال آوری تیم ملی سپک تاکرا در آوردگاه آسیایی است.

وی ادامه داد: یکی از دوستان ما در اینچئون مدال طلای کاراته گرفت و مرد سال ورزش گیلان انتخاب شدند اما در همان سال ما مدال طلای بازیهای آسیایی را گرفتیم اما...

پیام شیرعلی با اشاره به خستگی خود از وضعیت کنونی ادامه داد: نمی دانم تا کی باید این وضعیت و این مدیریت احساسی و سلیقه ای را تحمل کنیم، در بعضی مواقع کمک هایی به ما توسط این اداره می شود اما درست در مقاطع حساس و زمان هایی که نیاز به کمک ایشان داریم خبری از آن دوستان نمی شود.

شیرعلی در پایان گفت: در تاریخ 27 مهر ماه بهمراه تیم ملی ایران به بانکوک تایلند برای مسابقات اعزام خواهیم شد و امیدوارم با دعای خیر مردم و با مدال طلا به میهن اسلامی بازگردیم./پایان پیام


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.