صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82803
تاریخ انتشار:
۱ آذر ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
سياست

گیلان نو: منتقدان معتقدند عملکرد این فرد در حمایت های بی چون و چرا از یک سو و انتشار اسنادی مبنی بر دست داشتن در تهاترهای میلیاردی از سوی دیگر، صلاحیت وی را برای حضور در این لیست زیر سوال می برد.

به گزارش گیلان نو، همزمان با نزدیکی به انتخابات، گروه های سیاسی و بعضا شخصیت های ذی نفوذ و تاثیرگذار اقدام به ارائه ی لیست های گوناگون حمایتی نموده و از هواداران خود می خواهند تا به این لیست ها اعتماد و به افراد حاضر در آن رای دهند.

میزان مقبولیت برخی از این لیست ها به قدری بالاست که حضور در آنها یکی از مهمترین فاکتورهای راهیابی آسان و بی دردسر به پارلمان های گوناگون در انتخابات مختلف بوده است و شاید افرادی که نامشان در آن  باشد با کمترین هزینه و بدون ذره ای دغدغه و نگرانی می توانند شانس بالایی را برای خود در پیروزی قائل باشند.

مدتیست بحث های فراوانی در خصوص چگونگی بسته شدن یک لیست و حضور یا عدم حضور برخی نام ها در آن در رسانه های مکتوب و مجازی مطرح و اختلاف نظرها در این خصوص بالاگرفته است. یکی از محورهای اختلاف حضور نام فردیست که گفته می شود اجماع کلی مبنی بر حضور وی در لیست وجود ندارد، به نحوی که برخی منتقدان معتقدند عملکرد این فرد در حمایت های بی چون و چرا از یک سو و انتشار اسنادی مبنی بر دست داشتن در تهاترهای میلیاردی از سوی دیگر نه تنها صلاحیت این فرد را برای حضور در این لیست زیر سوال می برد، بلکه عملا بر میزان رای سایر افراد حاضر در لیست تاثیر منفی خواهد گذاشت.

البته چرخش های سیاسی در آخرین لحظات که نشات گرفته از ضعف اراده می باشد و نبود قدرت تصمیم گیری هم از جمله دلایلی است که منتقدان به استناد آنها بر لزوم عدم حمایت از فرد مذکور تاکید دارند.

اکنون باید منتظر ماند و دید آیا هم می شود باج حمایت های بی چون و چرا را از طریق تهاترهای میلیاردی کسب کرد و هم با هزینه کرد بخش اندکی از این پول های کثیف راه را برای تداوم این فعالیت های دلال گونه هموار ساخت؟

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.