صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82652
تاریخ انتشار:
۷ مهر ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
اجتماعي
یک سوال از مدیرعامل جوان سازمان آتش نشانی شهرداری رشت؛

گيلان نو: يکي از پايگاه هاي خبري استان در حرکتي قايل تقدير به مناسبت روز آتش نشان گفت و گويي را با مديرعامل سازمان آتش نشاني ترتيب داد. 

 

به گزارش گیلان نو، فارغ از اظهارات این مدیر جوان شهرداری رشت در خصوص علت افزایش حریق و یادآوری برخی خاطرات تلخ و شیرین گذشته در این گفت و گوی مفصل، آن چه که شاید مهمترین قسمت قضیه از نگاه آتش نشانان باشد و متاسفانه خیلی کم در این گفت وگو به آن پرداخته شد، عدم پرداخت به موقع حقوق آتش نشانان بود.

عدم پرداختی که حتی منجر به آن شد برخی از آتش نشانان زحمت کش شهر باران در ماه مبارک رمضان همراه با خانواده هایشان در محلی که شهرداری رشت سفره افطاری بر پا کرده بود، حاضر شده و با در دست داشتن پلاکاردهایی بخواهند صدای اعتراض خود را به گوش شهردار برسانند. همان هایی که بنا به برخی دلایل خواستند تا چهره هایشان در تصاویر، مشخص نباشد!

 

بابک رمضانی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری رشت در قسمتی از این گفت و گو تعویض سیستم نرم افزاری منطقه یک را یکی از علل عدم پرداخت به موقع حقوق آتش نشانان می داند و می گوید: سیستم به هر صورت خطاهای خودش را دارد و این برطرف می شود. همین برای پرداخت حقوق سازمان آتش نشانی مشکل ایجاد می کرد.

البته همانطور که از تصاویر هم مشخص است، این مشکلات نرم افزاری سه ماه طول کشیده است تا در پایان این سوال مطرح شود که آیا این مشکلات نرم افزاری در زمان پرداخت پاداش های میلیونی و حقوق و مزایای عالی به مدیران پشت میز نشین شهرداری هم بروز می کند؟!

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.