صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
82904
تاریخ انتشار:
۲۸ آذر ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
سياست

گيلان نو: اسدالله عباسي در گفتگويي در مورد طرح افزايش نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، اظهار کرد: هر ۱۰۰سال يکبار تعداد نمايندگان مجلس شوراي اسلامي بايد افزايش پيدا کند.

به گزارش گیلان نو، وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: در دوره های گذشته این اتفاق نیفتاد و الان در مجلس شورای اسلامی طرح افزایش نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح شده است.
رییس مجمع نمایندگان گیلان گفت: پیشنهاد ما اینست که در قالب طرح افزایش نمایندگان خانه ملت یک نماینده به نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی اضافه شود و تعداد نمایندکان استان به ۱۴نفر برسد.
عباسی با اشاره به این موضوع که  شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال از موقعیت جغرافیایی وسیعی در استان گیلان برخوردار هستند، تصریح کرد: جهت برخورداری از نماینده ای در مجلس شورای اسلامی در اولویت قرار دارند و تحقق این مهم یک نیاز در استان است.
وی تأکید کرد: تلاش می کنیم تا در راستای اجرای طرح افزایش نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گیلان ۱۴کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی داشته باشد.
عباسی در بررسی زیر ساخت ها در گیلان با اشاره به این موضوع که  نگاه خوبی در تقویت ابعاد مختلف زیر ساخت ها در گیلان جریان دارد، تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی ۴۰۰میلیارد تومان بدهی دارد و در اعتبارات و  بودجه استان تلاش داریم که این  مقدار را کاهش دهیم.

هنوز پروژه پیشرفت فیزیکی سد شفارود کند است

رییس مجمع نمایندگان گیلان با بیان این مطلب که  عملکرد دولت در تقویت زیر ساخت ها رضایت بخش نیست، اضافه کرد: پروژه سد شفارود هنوز از روند بسیار کندی برخوردار است.
عباسی با تأکید براینکه  بستن اعتبارات سال ۹۶، بامحور محیط زیست و تأمین آب و خطوط ریلی است، تصریح کرد: امیدواریم اقدامات خوبی در آینده جهت برون رفت از مشکلات فعلی تلاش شود.
رییس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به این موضوع که  تلاش می کنیم که هم در بحث اعتباری و هم اجرایی بتوانیم در آینده نزدیک محیط زیست استان گیلان را یک ساماندهی اساسی بدهیم، اظهار کرد: بحث ساماندهی پسماند و بازیافت زباله و تصفیه خانه به ویژه در بیمارستانها را در این دوحوزه هم پیگیر خواهیم بود تا استان گیلان به استانی نمونه در حوزه سلامت و محیط زیست تبدیل شود./کاسپین


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.