صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
کدخبر:
40821
تاریخ انتشار:
۲۹ آبان ۹۴
چاپ
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:
سياست

گیلان نو: مهندس مجید رجبی ویسرودی یکی از اعضای موثر شورای اسلامی کلانشهر رشت است که توانست با اقتدار و رای قابل قبول مردم شهر رشت به پارلمان شهری راه پیدا کند.

به گزارش گیلان نو به نقل از ندای گیلان، وی که اصالتی شفتی دارد ثابت کرد که مورد وثوق مردم شهر رشت است و این امر وی را برآن داشت تا با اصرار هم شهریانش بعنوان کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستانهای فومن و شفت مطرح شود.

مهندس رجبی  با ارتباطات بسیار موثرش با قشر جوان توانسته خود را در این مدت کوتاه در دل هزاران جوان شفتی و فومنی جاکند که این امر موجب ایجاد موج اینبار شفتی به فرزند شفت رای میدهد نیز شده است.

حضور رجبی در عرصه رقابتهای انتخاباتی مردم شفت را به این نتیجه رسانده است تا اینبار به همشهری خود رای داده و نماینده ای از این شهرستان محروم به پارلمان بفرستند.

رجبی که در بین جوانان و دانشگاهیان و توده مردم با توجه به دیدار های چهره به چهره ای که دارد دارای محبوبیت گشته و در تمامی محافل از وی بعنوان کاندیدای نسل جوان این دوره از انتخابات در شهرستانهای فومن و شفت نام برده میشود.

وی که درکارنامه کاری و اجرایی خود نقطه تاریکی ندارد، پس از طی فیلترهای پیش رو یکی ازرقبای جدی صندلی سبز بهارستان است.

برخی از نخبگان سیاسی و دانشگاهی و ورزشی رجبی را یک پای فینال انتخابات در فومن و شفت می دانند که با ورودش به عرصه، احتمال به دور دوم رفتن انتخابات را در این حوزه انتخابیه دوچندان کرده است.


ffffffمهندس رجبی خود را تابع امر ولایت و عدم وابستگی به جریانات سیاسی و کاملا مستقل معرفی نموده و گفته است تلاش و تجربه و جوانی خود را در راه خدمت به حل مشکلات اقتصادی و اشتغال جوانان فومن و شفت بکار خواهد گرفت.

وی توجه ویژه به بحث گردشگری را برنامه محوری خود عنوان نموده و گفته با جذب سرمایه گذار در حوزه گردشگری و ایجاد زیر ساخت تحول بزرگی در اشتغال زایی و اقتصاد فومن وشفت به وقوع خواهد پیوست .

وی گفته اصلی ترین مشکل فومن وشفت مشکل بیکاری است و امروزه شاید مردم شفت و فومن راضی اند راه آسفالته و گاز نداشته باشند، اما جوانان آنان بیکار و گرفتار نباشند.

در روزهای آینده از چگونگی وضعیت فعالیت انتخاباتی مهندس مجید رجبی ویسرودی در فومن و شفت اطلاع رسانی خواهیم کرد.


پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
شهروند
سلام به دوستان خوب در گیلان نو کی گفته که اقای رجبی در این دوشهرستان محبوبیت دارد .چرااین خبرهای کذب رو از سایت های دیگه بر میدارید..تعریف سایتهای دیگه بخاطر چابلوسی و یک میلیون پولیه که میگیرن .مینویسند...شما براشون مایه نزارید..چون در صداقت شما ممکنه شک کنیم
شنبه، 30 آبان 13949:57:23
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.