صفحه نخست | سیاسی | اجتماعی | اقتصادی | ورزشی | تماس با ما | پیوندستان | درباره ما
محمدرضا قنبری
دکتر روهام قلیچی
داود مبارکی
ایمان رنجکش
حمید منصوری
صاحب مقصودی
بهنیا ثابت رفتار
محمدرضا ربانی
کدخبر:
82944
تاریخ انتشار:
۲۰ دی ۹۵
چاپ
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:
اجتماعي
مدیرکل ارشاد گیلان:

گیلان نو: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه استان 235 مطبوعه مجوزدار دارد گفت: 73 پایگاه خبری تحلیلی در گیلان فاقد مجوز هستند که در تلاش و اقدام برای اخذ مجوز هستند.

به گزارش گیلان نو، فیروز فاضلی در دیدار کمیته اطلاع‌رسانی دهه فجر متشکل از مدیران خبرگزاری‌ها و مطبوعات استان با استاندار گیلان با اشاره به اینکه کسی که تقوا پیشه کند به طور حتم در کارهایش گشایش ایجاد می‌شود اظهار داشت: افراد بخیل و کوردل در کارها دچار تنگنا می‌شوند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تاکید بر اینکه کمیته اطلاع‌رسانی دهه فجر برای پنجمین سال متوالی در استان راه اندازی شده است افزود: کمیته مذکور برنامه‌های منسجمی را در چهار سال متوالی در راستای اطلاع رسانی دستاوردها و برنامه‌های دهه فجر در استان اجرا کرده است.
وی با بیان اینکه این کمیته با اقدامات و عملکرد مناسب برای استان‌های دیگر الگو شده و استان‌های دیگر از تجربیات این استان در زمینه اطلاع رسانی دهه فجر بهره‌مند می‌شوند تصریح کرد: گیلان همواره به اهل قلم و اهل خبر مشهور و زبانزد است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه سایت اطلاع رسانی گیل فجر تمامی اقدامات و عملکرد کاروان اطلاع رسانی دهه فجر را منعکس می‌کند تاکید کرد: کمیته اطلاع‌رسانی دهه فجر با تشکیل یک کاروان خبری به شهرستان‌های مختلف استان اعزام شده و دستاوردهای این ایام را انعکاس می‌دهد.
فاضلی دیدار با خانواده معظم شهدا، ایثارگران و مبارزین انقلابی را گوشه‌ای از برنامه‌های کاروان خبری دهه فجر عنوان کرد و افزود: بازدید خبرنگاران از طرح‌های اقتصاد مقاومتی، نشست‌های تخصصی و حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن قسمتی از برنامه‌های این کاروان در ایام مذکور است.
وی با بیان اینکه مطبوعات آزاد در دولت یازدهم یک اصل و اعتقاد بوده و آستانه تحمل دولت در قبول انتقادات بسیار زیاد است خاطرنشان کرد: مطبوعات چشم و زبان گویا و رابط بین مردم و مسئولان هستند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تاکید بر اینکه استان ۲۳۵ مطبوعه مجوزدار دارد بیان کرد: ۸۱ پایگاه خبری تحلیلی در گیلان با مجوز فعالیت می‌کنند و گیلان در دارا بودن پایگاه‌های خبری مجوزدار سرآمد است.
فاضلی با بیان اینکه ۷۳ پایگاه خبری تحلیلی در گیلان فاقد مجوز هستند و پایگاه‌های مذکور در تلاش و اقدام برای اخذ مجوز هستند اعلام کرد: جامعه‌ای که شفاف‌سازی و صداقت در آن باشد کثرت مطبوعات و رسانه‌ها باعث دلگرمی است./تسنیم

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي گیلان نو مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.